
Книга в шкірі "Згадання біржевого спекулянта" Едвінanger. "Аксіоми біржевого спекулянта" Макс Гюнтер
- В наявності
- Код: 0302008050
15 610 ₴
- +380 (63) 964-85-33
- +380 (99) 559-88-64
Книга в шкірі "Згадання біржевого спекулянта" Едвінanger. "Аксіоми біржевого спекулянта" Макс Гюнтер
"Погадкування біржевого спекулянта" вперше були опубліковані в 1923 році та досі залишаються однією з найпопулярніших книг у галузі фінансової літератури. Книга Едвіна Ернста являє собою білітизовану біографію Джессі Лівермора, одного з найбільших спекулянтів у людської історії. Зображення ринків і психології інвестування збагатило життя декількох поколінь інвесторів. Це досі найзнаменитіша книга з будь-коли написаних про біржі та біржову гру. Вона розповідає про психології натовпу та стрибків ринкового попиту так, ніби йдеться про світ, що відбувся минулого тижня паніке на валютному ринку. Можна бути впевненим, що її будуть читати й на ній вчитися й у XXI столітті.
Аксіоми біржових спекуляцій, відомі також як «швейцарські аксіоми», — це склепіння з 12 основних і 16 допоміжних непорушних правил, пам'ятати про які підлягає будь-якому біржовому гравцеві, хоч якому ринку він працював: фондовому, валютному або товарному. У них не міститься описів складних математичних моделей або стратегій. Натомість автор докладно та підкуповувально чесно розглядає ринок через призму особливостей людської поведінки. Він розкриває перед читачем основні мотиви поведінки трейдерів, водночас називаючи речі своїми іменами — азарт,ундність, забобони тощо. Використання цих знань для отримання фінансової прибутку (або уникнення непотрібних втрат) — ось той результат, якого дає змогу досягти дотримання аксіом. Червоною ниткою крізь усю книгу проходить тема ризику та керування ним, адже ризик — це невіддільний атрибут гри на біржі.
Книгу можна вважати посібником із практичної психології для нинішніх і майбутніх трейдерів, що містить до того ж раціональні поради та висновки, які допомагають врахувати людський чинник і переглянути власне ставлення до біржівих ризиків під час формування своїх торгових стратегій.
- Матеріал: Натуральна шкіра «Maronne Robbat» виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti» Італія; Пресована шкіра Spectro Collection виробництва Salamander GmbH
- Додатково: Під будь-яку книгу ми можемо виготовити футляр із натурального дерева. Ціну та термін виготовлення уточнюйте в менеджерів
- Формат видання, мм: 220x300x47
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Купола |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Економіка |
| Мова видання | Російська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Формат | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 15 610 ₴








