
Скринька для зберігання 10-ти годинників Friedrich Lederwaren "Bond",чорна
- Немає в наявності
- Код: 20084-2
5 950 ₴
- +380 (63) 964-85-33
- +380 (99) 559-88-64
Скринька для зберігання 10 - ти годинників Friedrich Lederwaren "Bond", чорна
Скриньки Friedrich Lederwaren виготовляються на фабриці в Німеччині, в місті Шванштетен. Серія скриньок Bond розрахована для зберігання 10 годин. Зовнішнє оздоблення виконане з високоякісного екошкіри з прозорою кришкою.
Особливість:
- Зовнішнє оздоблення з екошкіри чорного кольору чудово гармонує з бірюзовим велюром усередині.
- Контрастне оздоблення білою ниткою по периметру.
- Надійний замок патентований.
- Функціональний внутрішній простір: десять секцій для зберігання годинників.
- Прозора скляна кришка.
Характеристики :
- Розмір: 30 x 17 x 8 см
- Зовнішнє оздоблення: чорна екошкіра
- Внутрішнє оздоблення: блакитний велюр
- Виробництво: Німеччина
При догляді за виробом рекомендується використовувати вологу ганчірочку. Скринька для зберігання годинника відрізняється високою якістю і стильним лаконічним дизайном. Відмінний подарунок для ділової людини.
Сьогодні володіти продукцією Friedrich Lederwaren вважається ознакою гарного смаку, солідності та компетентності у доборі аксесуарів. Вироби цього бренду відповідають усім світовим стандартам якості, мають сертифікати відповідності та фірмову гарантію.
Асортимент компанії оновлюється та доповнюється щосезону. Кожна серія виробів несе в собі особливий стиль, неповторні контури та дизайнерські рішення. Співробітники бренду не лише стежать за модними тенденціями, але й часто самі їх диктують. Сьогодні продукція торгової марки Friedrich Lederwaren – це знак неперевершеної якості та вишуканого стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість | 10 шт. |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Внутрішня обробка | Велюр |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Friedrich Lederwaren |
- Ціна: 5 950 ₴

